ITESK’TEN GÖRKEMLİ TURNUVA

ITESK’TEN GÖRKEMLİ TURNUVA

90
0
SHARE

103’ü kadın toplam 298 tenisçinin 25 farklı kategoride mücadele ettiği İTESK Senyör Tenis Turnuvası görkemli bir ödül töreniyle sona erdi.

Türkiye Tenis Federasyonu denetim ve gözetiminde İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü tarafından düzenlenen Senior Tenis Turnuvası Ataköy’deki İTESK Kortlarında  yapıldı.
Direktörlüğünü Ömer Aldınlar‘ın yaptığı organizasyonda 17 şehirden 195 erkek, 103 kadın olmak üzere toplam 298 sporcunun katıldığı turnuva 25 farklı kategoride düzenlendi.
Turnuva başhakemi İsmail Atiker’in, gözlemci hakemlerin ise Göktuğ Çağlayan ve Arif Burak Develi’nin olduğu maçlar çekişmeli anlara sahne olurken, tenisseverler müsabakaları heyecanla takip etti.
Atatürk ve silah arkadaşları ve şehitler için  durulan 1 dakikalık saygı duruşuyla başlanan ödül töreninde konuşan İTESK Başkanı Ramazan Hakan Yılmaz spora ve sporcuya desteklerinin süreceğini belirterek daha bir çok başarılı organizasyona imza atacaklarını söyledi. Yılmaz, turnuvaya destekleri nedeniyle de Narin Gümrük Müşavirliği, MNG Airlines, Martı Yayın Grubu ve Biruni Üniversite Hastanesi’ne teşekkür etti.

Bakırköy Belediyesi olarak bu tür turnuvalara her zaman tam destek vereceklerini belirten Bakırköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sait Babaoğlu, turnuvaya katılan herkese Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun selamlarını getirdiğini söyledi.
Kategorilerinde şampiyon ve finalist olan oyunculara kupalarını Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız, Bakırköy Belediyesi Kültü ve Sosyal İşler Müdürü Sait Babaoğlu, İTESK Direktörü Ömer Aldınlar, TTF MHK Başkanı Erkan Çağlayan, TTF Senyörler sorumlusu Ahmet Sert ve sponsorlar verdi. Turnuvada ödül alan ve finale çıkan sporcuların listesi ise şöyle…

DERECEYE GİREREK KUPA KAZANAN SPORCULAR
Yeni başlayanlar erkekler: 1-Sami Koç, finalist Murat Uçtu
25+ tek erkekler: 1-Erhan Avşar, finalist Eser Arda Canbulut
35+ tek erkekler: 1-Orçun Tümer, finalist Serkan Sosysal
40+ tek erkekler: 1-Resul Aşçıoğlu, finalist Ferhat Dinç
45+ tek erkekler: 1-Uğur Çiroğlu, finalist Recep Alkan
50+ tek erkekler: 1-Şenay Değer, finalist Hulusi Oral Aykut
55+ tek erkekler: 1-Gençay Üstünel, finalist Celalettin Bacanlı
60+ tek erkekler: 1-Çetin Keçeli, finalist Önler Özcan
Yeni başlayan bayanlar: 1-Dilek Gözüyılmaz, finalist Gülnaz Emin
25+ tek kadınlar: 1-Sevilay Tozyılmaz, finalist Afra Hülya Karagöz
35+ tek kadınlar: 1-Yana Parlak, finalist Sevcan Yaatası
40 + tek kadınlar: 1-Derya Kızılkan, finalist Pınar Alkaya Işık
45+ tek kadınlar: 1-Simten Koç, finalist Serap Yurdakul Aksoy
50+ tek kadınlar: 1-Esra Sönmez, finalist Reem Amoudi Yılmaz
55+ tek kadınlar: 1-Gülseren Özkan, finalist Sevil Hikmet
35+ çift erkekler: 1-Güvenç Özkul/Metin Mets Öz, finalist K.Kerem Karamanoğlu/Osman Avcu
45+ çift erkekler: 1-Ramazan Hakan Yılmaz/Enis Güller, finalist Ahmet Sinan Ar/Rasim Selçuk Tezel
35+ çift kadınlar: 1-Ayşe Semra Taşucu/Esra Hankuş Aydın, finalist Reem Amoudi Yılmaz/Esra Sönmez
25+ karışık çiftler: 1-Leyla Yavuz Sarıçay/Ahmet Yelkencioğlu, finalist Emrah Şen/Gamze Polat
35+ karışık çiftler: 1-Demet Uzun/Metin Mets Öz, finalist Rasim Selçuk Tezel/Margarita Vuluvan

 

 

Yorum yok

Yorum bırak